Purkyňku netvoří jen kanceláře a pracovny.
Jsou to také zajištěná parkovací místa, kolárny, restaurace nebo zasedačka. Nově také chystáme dvě venkovní chill-out zóny.

Recepce

Recepce Purkyňky je pro vás k dispozici každý všední den od 7:00 do 18:00 hodin. Vyřídíte tu mimo jiné i drobné poštovní a administrativní záležitosti.

Parkoviště

V areálu Purkyňky je dostatek parkovacích míst pro všechny, co tu sídlí a pracují. Cyklisté mohou využít kolárny se sprchami a pro ty, co by si kolo či koloběžku potřebovali jen vypůjčit, je k dispozici nedaleký bike-sharing.

Zasedačka

Ve všech našich budovách je dostatek prostor pro vaše obchodní aktivity. Naše zasedací místnost je vybavena současnými prezentačními technologiemi a sousedí s plně vybavenou kuchyňkou.

Virtuální kancelář

Pokud hledáte sídlo pro vaši společnost, ale obejdete se bez stálé fyzické pracovny, využijte možnosti pronájmu virtuální kanceláře na Purkyňce.

Zaujali jsme vás? Máme volné kanceláře

Aktuálně máme volné prostory na 6 podlažích budovy 99, v Králově Poli v Brně. Dispozice jednotlivých pracovišť rádi přizpůsobíme vašim potřebám a přáním. Přesvědčte se na vlastní oči.

Italské pečivo z pekárny a kavárny Sesamo.

Pekárna

Pravá italská pekárna a kavárna Sesamo se nachází ve vestibulu budovy P3 na Purkyňově 97a. Nabízí celou řadu pochoutek od sladkostí a tradičního pečiva po křupavou italskou pizzu. 

Pohostinství

Hlad i žízeň zaženete v jednom z mnoha podniků, co Purkyňku obklopují. Restaurace, pivnice, kavárny i rychlá občerstvení čas od času doplňují také food trucky přímo u areálu.

Sportoviště v okolí

Náruživí sportovci jistě ocení řadu sportovišť, která se v okolí Purkyňky nachází. Mimo halu Vodova a koupaliště Dobrák je to třeba univerzitní Centrum sportovních aktivit (CESA VUT), kde si každé ze sportovišť pronajmete takřka za hubičku.

Prohlédněte si Purkyňku

Přijměte mé pozvání na skvělou kávu a jednu z italských specialit v pekárně Sesamo na Purkyňce. Podíváme se spolu na aktuálně volné prostory a zjistíme, jestli budou vyhovovat právě vám. Zanechte mi na sebe kontaktní údaje a já se brzy ozvu:

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Chceme je jen proto, abychom se vám mohli ozvat zpět. Více o zpracování osobních údajů zde.

Těším se na setkání!

Radek Fiala,
manažer Purkyňka Offices
+420 605 213 714