Purkyňku netvoří jen kanceláře a pracovny.
Jsou to také zajištěná parkovací místa, kolárny, restaurace nebo zasedačky. Nově také chystáme dvě venkovní chill-out zóny.

Recepce

Recepce Purkyňky je pro vás k dispozici každý všední den od 7:00 do 18:00 hodin. Vyřídíte tu mimo jiné i drobné poštovní a administrativní záležitosti.

Parkoviště

V areálu Purkyňky je dostatek parkovacích míst pro všechny, co tu sídlí a pracují. Cyklisté mohou využít kolárny se sprchami a pro ty, co by si kolo či koloběžku potřebovali jen vypůjčit, je k dispozici nedaleký bike-sharing.

Zasedačky

Ve všech našich budovách je dostatek prostor pro vaše obchodní aktivity. Naše zasedací místnosti jsou vybaveny současnými prezentačními technologiemi a z některých je i nádherný výhled!

Virtuální kancelář

Pokud hledáte sídlo pro vaši společnost, ale obejdete se bez stálé fyzické pracovny, využijte možnosti pronájmu virtuální kanceláře na Purkyňce.

Líbí se vám, co děláme? Chcete vědět víc?

Podívejte na naše sociální sítě, přihlaste se k odběru newsletteru, nebo nám napište.
Italské pečivo z pekárny a kavárny Sesamo.

Pekárna

Pravá italská pekárna a kavárna Sesamo se nachází ve vestibulu budovy P3 na Purkyňově 97a. Nabízí celou řadu pochoutek od sladkostí a tradičního pečiva po křupavou italskou pizzu. 

Pohostinství

Hlad i žízeň zaženete v jednom z mnoha podniků, co Purkyňku obklopují. Restaurace, pivnice, kavárny i rychlá občerstvení čas od času doplňují také food trucky přímo u areálu.

Sportoviště v okolí

Náruživí sportovci jistě ocení řadu sportovišť, která se v okolí Purkyňky nachází. Mimo halu Vodova a koupaliště Dobrák je to třeba univerzitní Centrum sportovních aktivit (CESA VUT), kde si každé ze sportovišť pronajmete takřka za hubičku.